Bezpieczeństwo przesyłki


tagi: profile ochronne, ochrona przedmiotów w transporcie, wypełniacze do paczek

Jak ważna jest ochrona przedmiotów w transporcie przekonał się na pewno każdy, kto otrzymał reklamację klienta z powodu wady transportowej otrzymanej przesyłki. 
Paczki, które wysyłamy narażone są na uszkodzenia z powodu bardzo wielu czynników. W samochodzie wypełnionym różnymi przesyłkami, w czasie transportu, może dojść do sytuacji „wędrowania” naszej paczki po strefie bagażowej. 
Nie ma to większego znaczenia w przypadku, gdy wysyłamy przedmioty, które nie są podatne na upadki, ale nabiera zupełnie innego kształtu przy rzeczach delikatniejszych. Warto wtedy skorzystać z narzędzi, które pozwolą nam w profesjonalny sposób zabezpieczyć towar przed uszkodzeniami. Profile ochronne założone na kanty naszej przesyłki z pewnością zamortyzują ją w czasie, gdy na przykład uderzy o blachę samochodu lub inny ciężki przedmiot. 
Nie dojdzie wtedy do ich obicia czy innego rodzaju uszkodzenia. Warto również pomyśleć o zastosowaniu na czas przewozu czegoś, co wypełni pustą przestrzeń pomiędzy przedmiotem wysyłanym a jego opakowaniem. 
Wypełniacze do paczek są dostępne bez problemu zarówno w sprzedaży stacjonarnej, jak i internetowej. (Np takie:http://pksystem.com.pl/produkty/wypelniacze-papierowe-do-paczek ) Mogą być w formie folii bąbelkowej, folii wypełnionej powietrzem, jak i mieć inne rozwiązania skutecznie chroniące nasze wysyłki. Ceny opisanych elementów ochronnych są naprawdę niewielkie. 
Lepszym rozwiązaniem pozwalającym nam uniknąć sporów sprzedażowych jest zastosowanie tych, niedrogich, a naprawdę pomocnych przedmiotów. 
Pamiętajmy, że klient zadowolony wraca i przyciąga innych nabywców, a taki, który miał problemy może tylko zaszkodzić naszemu wizerunkowi.

Zdjęcia naszego reportera
profile ochronne
ochrona przedmiotów w transporcie
wypełniacze do paczek
Dodany przez Janusz Górski, w dniu 24-07-2018

Podobne artykuły

rss icon W sobotę sklepy będą zamknięte. Powodem Święto Trzech Króli

Planujecie duże zakupy na ten weekend? Zapominalskim przypominamy - jutro zamknięte będą supermarkety, hipermarkety, galerie handlowe oraz inne sklepy zatrudniające pracowników na umowę o pracę. Powodem był Święto Trzech Króli.

rss icon Coraz mniej polskich rodzin żyje na skrajnym ubóstwie

W Polsce obniżył się odsetek osób żyjących na skrajnym ubóstwie, zwłaszcza na rodzinach wielodzietnych. Na przestrzeni 2016 roku niemalże jedna trzecia rodzin, na których był przynajmniej troje dzieci, wyszła ze skrajnego ubóstwa, na którym była jeszcze rok wcześniej.

rss icon Polska Grupa Górnicza została spółką akcyjną

Działająca dotąd jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Polska Grupa Górnicza (PGG) był teraz spółką akcyjną. na piątek katowicki sąd rejonowy wpisał przekształcenie firmy do Krajowego Rejestru Sądowego - podał rzecznik PGG Tomasz Głogowski.

Zobacz także:

Copyright ©2019. rev. 4.0. [ ]

sierpień 2018 lipiec 2018 kwiecień 2018 grudzień 2017 listopad 2017 październik 2017 wrzesień 2017 sierpień 2017 lipiec 2017 sierpień 2015 maj 2015 marzec 2015 grudzień 2012 sierpień 2012