Bezpieczne paczki


tagi: profile ochronne, ochrona przedmiotów w transporcie, wypełniacze do paczek

Coraz częściej wysyłamy różne rzeczy pocztą i niestety tak samo często okazuje się, że docierają one uszkodzone.

Często wtedy złościmy się na pocztę i przeklinamy ją za to, że nie potrafi dostarczyć paczki w całości. 
Prawda jest taka, że to nie jest tylko wina poczty. Jest wiele sposobów na to, by ochrona przedmiotów w transporcie była skuteczniejsza i wystarczy trochę dobrych chęci, a sami będziemy mogli zadbać o to, żeby przesyłka dotarła w całości. 
Najprostszym sposobem będzie zaopatrzenie się w wypełniacze do paczek. Mogą to być kawałki kartonu, worki z powietrzem, styropian albo folia. Dzięki temu przedmioty w paczce będą bezpieczne i nic im się nie stanie nawet wtedy, kiedy ktoś upuści karton albo przewróci się on w transporcie. 
Innym sposobem na ochronę przesyłki są profile ochronne, czyli kawałki styropianu, które wkłada się w rogi kartonu. Dzięki temu ochrona przedmiotów w transporcie staje się bardzo skuteczna, bo karton jest usztywniony i nie ma możliwości, żeby coś się stało przedmiotom w środku. 
Zawsze można też połączyć te dwa sposoby i zabezpieczyć przedmioty podwójnie. Profile ochronne i wypełniacze do paczek razem będą jeszcze skuteczniejsze, niż osobno.  
Jak widać, wystarczy trochę wkładu własnego, żeby móc mieć pewność, że paczka dotrze do miejsca docelowego w całości. Nie należy zrzucać całej odpowiedzialności na pocztę, bo często to my możemy wpłynąć na bezpieczeństwo przesyłki, którą wysyłamy. To bardzo ważne, żebyśmy najpierw pomyśleli o sobie, a potem obwiniali innych.
Więcej o zabezpieczeniach paczek w transporcie znajdziesz tutaj.

Zdjęcia naszego reportera
profile ochronne
ochrona przedmiotów w transporcie
wypełniacze do paczek
Dodany przez Janusz Górski, w dniu 27-07-2018

Podobne artykuły

rss icon Ministerstwo zachęca do kupowania bitcoinów? To oszustwo

Wejdź na handel kryptowalutami - zachęcają maile wysyłane... z rządowych adresów. Takie wiadomości trafiają do skrzynek internautów np. z domeny mg.gov.pl - czyli dawnego Ministerstwa Gospodarki. na rzeczywistości te wiadomości są jednak spreparowane nie mają nic wspólnego z instytucjami rządowymi.

rss icon W 2018 r. wejdą na życie największe na ostatnich latach zmiany na CIT

W 2018 r. przedsiębiorców czekają największe na ostatnich latach zmiany na CIT. Zdecydowana większość z nich ma jeden cel - zamknąć możliwe kierunki optymalizacji podatkowych - mówi menadżer, doradca podatkowy na Crido Taxand Monika Lewandowska.

rss icon Rekordowy od lat import węgla z Kaliningradu

Import węgla z obwodu kaliningradzkiego przez rosyjsko-polskie przejście kolejowe na Braniewie na tym roku będzie rekordowy. Do Polski ma wjechać do końca roku według prognoz ok. 2,75 mln ton - podał Ryszard Chudy z Izby Administracji Skarbowej na Olsztynie.

Zobacz także:

Copyright ©2019. rev. 4.0. [ ]

sierpień 2018 lipiec 2018 kwiecień 2018 grudzień 2017 listopad 2017 październik 2017 wrzesień 2017 sierpień 2017 lipiec 2017 sierpień 2015 maj 2015 marzec 2015 grudzień 2012 sierpień 2012