Wygodna pralnia samoobsługowa


tagi: usługi, biznes

Pranie w pralni jest w wielu przypadkach wyjściem lepszym i wygodniejszym niż pranie w domu.

Jest tak na przykład w wypadku osób, które nie mają gdzie wysuszyć prania (na przykład pościeli), nie mają jak wyprać kołdry czy też wymagają specjalistycznego czyszczenia swojego okrycia wierzchniego. Dobrym wyjściem jest wówczas skorzystanie z usług pralni chemicznej, zaś osoby, które chcą na takiej usłudze zaoszczędzić, mogą wybrać pralnię, w której sami wykonają swoje pranie. Pralnia samoobsługowa to tańsza opcja przez to, że nie płaci się w niej za pojedyncze rzeczy, a jedynie za cykl prania (oczywiście jest tańsza także dlatego, że nie trzeba fatygować pracownika). Na tym jednak nie koniec jej zalet.

Wiele osób korzysta z pralni samoobsługowej jeśli na przykład nie ma w domu pralki (jak np. studenci wynajmujący mieszkania), nie ma gdzie wysuszyć prania i w innych przypadkach. Takie rozwiązanie jest bardzo wygodne nie tylko z tego względu, że można szybko, łatwo i bezproblemowo wykonać pranie, ale także je wysuszyć, a to już bardzo istotne. Posiadanie w domu suszarek wciąż jeszcze nie jest w Polsce bardzo powszechne, a czasami stanowi to wielkie ułatwienie, na przykład jeśli pierze się kołdrę, która bez wysuszenia w suszarce suszyłaby się pewnie przez kilka dni.

W dobrych, większych pralniach samoobsługowych sprzętu jest na tyle wiele, że nie trzeba czekać na swoją kolej. Można więc wykonać pranie bardzo szybko, tym bardziej, że czas jednego cyklu może wynosić nawet zaledwie pół godziny. W dodatku jest możliwość wybrania metod prania oraz temperatury suszenia, to drugie więc może trwać naprawdę krótko.

Zdjęcia naszego reportera
usługi
biznes
Dodany przez Szymon Szczepanik, w dniu 11-03-2015

Podobne artykuły

rss icon Behawioralna biometria zastąpi hasła

W ciągu kilku lat możemy zapomnieć o hasłach dostępu. Smartfony same będą rozpoznawać użytkowników.

rss icon Prezesami polskich spółek zostają słupy z Ukrainy

Rodzimi inwestorzy coraz częściej powołują do zarządu firmy obywateli ze wschodu. Dzięki temu unikają odpowiedzialności majątkowej na razie bankructwa.

rss icon Węgry: Ekspansja polskich firm z sektora budowlanego

Polskie firmy korzystają z budowlanego boomu na Węgrzech. Z początkiem ubiegłego roku, Węgrzy obniżyli VAT na nowe mieszkania domy z 27 do 5 proc. Na Węgrzech nastąpił boom budowlany - wzrost wartości zawieranych umów wzrósł aż o 30 proc. rok do roku.

Zobacz także:

Copyright ©2019. rev. 4.0. [ ]

sierpień 2018 lipiec 2018 kwiecień 2018 grudzień 2017 listopad 2017 październik 2017 wrzesień 2017 sierpień 2017 lipiec 2017 sierpień 2015 maj 2015 marzec 2015 grudzień 2012 sierpień 2012